האם הגשת תביעת רשלנות רפואית כרוכה בתשלום?

משרדנו לא גובה שכר טרחה אלא רק בסוף הטיפול, ורק במקרה של זכיה, וזאת באחוזים מתוך הפיצוי שנשיג עבורך. כך אתה יכול להיות בטוח שאנו נשאף לפיצוי הגבוה ביותר האפשרי במקרה הפרטי שלך.

 

ההוצאה המרכזית בה נושא הלקוח היא עלות חוות הדעת הרפואית שנעה בין 3,000 ₪ ועד 25,000 ₪, תלוי בגורמים שונים כגון בתחום המומחיות, בוותק, במעמד המומחה ועוד. עלות זו משולמת על ידי הלקוח ישירות למומחה הרפואי ואינה עוברת דרך עורך הדין. אנו מיידעים את הלקוח על העלות הצפויה ומקבלים אישורו מראש לכל עלות. 

 

במידה והלקוח לא יכול לממן חוות דעת רפואית יש לכך פתרון- ישנה חברה שמשקיעה בהליכים משפטיים  והיא עובדת רק עם עורכי דין שהיא נותנת בהם אמון כעורכי דין שמביאים תוצאות עבור הלקוחות שלהם. משרדנו נמנה על לקוחות החברה הנ"ל כך שניתן להיעזר בחברה זו כמקור למימון חווה"ד הרפואיות שידרשו לצורך ההליך המשפטי. החברה גובה את העמלה שלה רק מתוך הפיצוי שנשיג עבורך בסוף ההליך המשפטי, ואם אין פיצוי- אינך צריך לשלם דבר. כך שאינך לוקח כל סיכון מלבד תשלום עמלה לחברה במקרה שזכית בפיצוי.

 

יתר ההוצאות בהליך המשפטי הן הוצאות זניחות בגובה כמה מאות שקלים עבור איסוף חומר רפואי וכן עלות אגרת הגשת התביעה לביהמ"ש שהיא נמוכה יחסית בתביעות מסוג זה.

גם לסוגיה שלך יש מענה
להתייעצות עם עורכי הדין אנא מלא/י פרטים