איך לבחור את עורך הדין שיטפל בתביעת הרשלנות הרפואית?

בבחירת עורך דין לטפול בתביעת רשלנות רפואית חשוב לברר על נסיונו של עורך הדין לפני ההתקשרות עימו. תחום הרשלנות הרפואית דורש ידע ספציפי בחקיקה ובפסיקה הרלבנטיים ומחייב היכרות מעמיקה בתחומי רפואה ומשפט. תחום זה נחשב "נישה" השמורה רק למי שמבין בה. עורך דין שאינו מבין בתחום זה ואין לו הנסיון והמיומנות הדרושים כדי להתמודד עם ניהול תיק רשלנות רפואית ראוי שלא יקח על עצמו מטלה זו. 

 

לא מעט לקוחות טועים ופונים לעורך דין שעוסק בנזיקין ולא ברשלנות רפואית ולא מבינים את ההבדל. חשוב להבין שתחום הרשלנות הרפואית הוא תת תחום שרק מי שעוסק בו מדי יום מסוגל:

 

  • להתמודד עם המורכבות שבתביעות הללו
  • לקרוא וגם להבין תיק רפואי ומונחים רפואיים 
  • לאתר בתיק הרפואי את המסמכים החשובים ביותר 
  • לזהות מיד אם היתה רשלנות רפואית בטיפול ולהעריך את סיכויי ההצלחה. 
  • לא לבזבז ללקוח זמן וכסף 
  • לא לגרור את הלקוח להליך משפטי מיותר וחסר סיכוי

 

 

כמו כן סוד ההצלחה בתביעות רשלנות רפואית הוא בחירת המומחה המתאים. עורך דין שאין לו את  הקשרים הנכונים עם מומחים רפואיים מתאימים שמיומנים במתן חו"ד ובמתן עדויות בבתי משפט- לא יצליח במשימה זו.

 

כל אלו הם פרי ניסיון ואינם נרכשים ביום אחד. 

 

משרדנו עוסק בתביעות רשלנות רפואית בתדירות יומיומית. זהו עיקר עיסוקנו והנסיון והמיומנות שצברנו- בהתאם. 

 

היתרון הגדול שלנו הוא שאנו מכירים היטב את היריב- ייצגנו שנים ארוכות בתי חולים, חברות ביטוח, ואנו מכירים את ההתנהלות ואת צורת החשיבה באופן אישי- בזכות נסיון נצבר זה אנו מסוגלים להשיג עבור הלקוחות שלנו פיצוי גבוה יותר, לשים לב לניואנסים הקטנים שעושים את ההבדל, לשדרג את התביעה ולמצות ממנה את המקסימום עבור הלקוחות שלנו. 

 

יש לנו ניסיון רב בחקירת מומחים רפואיים בביהמ"ש – דבר שחיוני להצלחת תביעות אלו. חשוב לזכור שבית החולים או קופת החולים שאתם תתבעו יעמידו את מיטב המומחים מטעמם כדי להגן על עצמם מפני תביעה. רק עורך דין הבקיא ומנוסה בחקירה של עדים אלו ידע להתכונן מראש לכל תרחיש אפשרי כדי להשיג עבורכם את הפיצוי המירבי.

 

אנו גובים שכר טרחה רק בסוף ההליך המשפטי מתוך התוצאה שנשיג עבורכם. כך אתם יכולים להיות בטוחים שההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. אנחנו שותפים לדרך שלכם ורוצים בפיצוי הגבוה ביותר שניתן להשיג לא פחות מכם. 

גם לסוגיה שלך יש מענה
להתייעצות עם עורכי הדין אנא מלא/י פרטים